Profesjonalne środki do dezynfekcji

Zadbaj o czystość miejsca pracy i bezpieczeństwo zatrudnionych osób, wybierając profesjonalne środki dezynfekujące od sprawdzonych dostawców. Wiemy, jak ważna dzisiaj jest dezynfekcja. W trosce o najwyższe standardy bezpieczeństwa w swojej organizacji, postaw na artykuły wysokiej jakości, które posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty.

Nie musisz szukać dedykowanego dystrybutora – w Consatche zadbasz o swoją firmę i klientów, dokonując kompletnego zamówienia w jednym miejscu. Szybko i wygodnie dobierzesz profesjonalne środki dezynfekujące, produkty FMCG i rozwiązania IT.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Medisept i możemy zaoferować Ci szeroką gamę produktów w najbardziej atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne lampy wiruso- i bakteriobójcze od sprawdzonego producenta Exterya. Nasi specjaliści pomogą Ci szybko znaleźć rozwiązania dla domów, biur czy magazynów. Skorzystaj z ich eksperckiej wiedzy i doświadczenia.

Sprawdź sam, ile zyskasz, kupując w Consatche. 

Kontakt

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i przygotują dla Ciebie ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb. Zapraszamy do współpracy B2B.

Oferujemy:

Profesjonalne środki do dezynfekcji rąk
Profesjonalne środki do dezynfekcji powierzchni i narzędzi
Chemia dla firm